Armut Bahçesi pdf – Yandex indir

tarafından
3
Armut Bahçesi pdf – Yandex indir

Acımasız bir yetişkin dünyasında seslerini bulmaya çalışan gençlerin korkusuz bir tasviri…
 
Lela’nın sürekli düşündüğü iki şey vardı: Tarih öğretmeninin ölmesi gerekiyordu ve sonra da armut bahçesinin ötesinde yeni bir hayata başlamalıydı.

Sovyet sonrası Gürcistan’da, Tiflis’in kenar mahallerinden birinde, yatılı bir okul vardı. Zihinsel Engelli Çocuklar Okulu ya da yerli halkın deyimiyle Gerzekler Okulu. Aileleri tarafından buraya bırakılan çocuklar, şiddet, cinsel istismar ve ihmalle dolu bir öğrencilik hayatı sürmekteydi. On sekiz yaşına gelmiş bulunan Lela, okuldan ayrılacak kadar büyümüştü ama gidecek bir yeri olmadığından okulda kalıyordu ve hem kendi kaçışına hem de okuldaki küçük çocuklardan biri olan İrakli’nin geleceğine dair planlar yapıyordu. Amerikalı bir çift okuldaki çocuklardan birini evlat edinmeye karar verince, Lela da İrakli’nin bu fırsatı yakalayabilmesi için elinden ne geliyorsa yapmaya, canını dişine takmaya karar vermişti.
 

Armut Bahçesi isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Nana Ekvtimishvili tarafından yazılmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 05.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Ravenclaw Özel Baskısı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Ravenclaw Özel Baskısı indir, Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Ravenclaw Özel Baskısı oku ve Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Ravenclaw Özel Baskısı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Armut Bahçesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.