Arıza Aşklar pdf – Yandex indir

tarafından
10
Arıza Aşklar pdf – Yandex indir

Sen bende yaşıyorsun ben de sende. Tüm insanlar içinde ruhuma, yüreğime en yakın olanı, en iyi geleni sensin. Ruhlarımız ve yüreklerimiz asla kavga etmez. Sadece düşüncelerimiz kavga eder. Bana aşktan korktuğunu söylüyorsun. Neden küçüğüm? Güneş ışığından korkuyor musun? Denizin gelgitinden korkuyor musun? Günün doğuşundan korkuyor musun? Baharın gelişinden korkuyor musun? Aşktan neden korktuğunu merak ediyorum.
 
İnsan görmediği birine âşık olur mu? Cibran ve Ziyade’nin aşkı arıza bir aşk mıydı? Ya Afife Jale ve Selahattin Pınar’ın hem sevip hem ayrılmaları? Karakoç’un “Son bir kez bile görmek istemezdim. Bırak hayalimdeki gibi kalsın.” demesi, acaba aşkın hangi hâliydi? Aşk vuslat isterken vuslattan kaçılır mı? Bu aşk dedikleri hakikatte ne idi? Daha nice soruyla baş başa bırakıyor bizleri Ayşe Filiz Yavuz. Aşkın türlü hâllerini, hikâyeleriyle önümüze seriyor.
 

Arıza Aşklar isimli 155 sayfadan oluşan kitap ; Ayşe Filiz Yavuz tarafından yazılmış ve ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevinin 14.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Müfettiş pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Müfettiş indir, Müfettiş oku ve Müfettiş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Arıza Aşklar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.