Arınak / Tufandan Önce pdf – Yandex indir

tarafından
8
Arınak / Tufandan Önce pdf – Yandex indir

Yok, olmuyordu, uykunun büyüsü bozulmuştu; yatağının kenarına oturup ayaklarını aşağı sallandırdı. Sağa sola bakındı, ayağa kalktı, yatağın diğer tarafına geçti, terliklerini giydi. Yatağının karşısındaki duvarın önünde, zamanının çoğunu geçirdiği masası vardı; hayal gücünün rehberliğinde yıllardır evrende yolculuk yaptığı masası… Ahşap masa, kızıl kahverengi karışımıydı; iki yanında çekmeceleri olan masanın ayakları oyma işçiliğiyle dikkat çekiyordu. Gümüş yüzüklerini, sigara tabakasını, köstekli saatini çekmecelerinde saklıyordu. Arisa’nın ekranı, masasının bulunduğu duvarın üzerindeydi. Bir insanı izler gibi izlemeye başladı ekranı, birlikte ne çok anı biriktirmişlerdi, bireysel tarihinin köşe taşlarını oluşturan anılar.
 
 

Arınak / Tufandan Önce isimli 226 sayfadan oluşan kitap ; Feridun Balcı tarafından yazılmış ve KLAROS YAYINLARI yayınevinin 20.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Romanın Hikayesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bir Romanın Hikayesi indir, Bir Romanın Hikayesi oku ve Bir Romanın Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Arınak / Tufandan Önce pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.