Aramak / İrfan Pınarından Öyküler 3 pdf – Yandex indir

tarafından
14
Aramak / İrfan Pınarından Öyküler 3 pdf – Yandex indir

Lala’yla Sencer, iki derviş gibi yola çıktılar. Nereye gittiklerini de pek bildikleri yoktu. Talih ne çıkarırsa önlerine… Gündüz yol alıyorlar, gece olunca da buldukları hanlarda konaklıyorlardı. Ve tabii hep soruyorlardı. Resmi gösteriyorlardı.
 
Resimdeki kişi kimdi ve hâlâ yaşıyor muydu?

 
***
 
Sadık Yalsızuçanlar’ın birbirinden kıymetli öyküleri, “İrfan Pınarından Öyküler” çatısı altında sizler için derlenip hazırlandı. Hak ve hakikat yolculuğunun ana arterlerinden hareketle, dervişâne his zincirlerinin birbirini tamamladığı; gönül, vicdan, iman ve Hakk rızası uğruna adanmış hayatlar hepimize bu hayat yolculuğunda, hayat ötesine dair âdeta birer yol haritası ve bu yola dizilmiş hakikat kandillerini sunuyor. Her bir öykü, gönül hanemizdeki iman kalesini bir kat daha muhkem kılıyor.
 

Aramak / İrfan Pınarından Öyküler 3 isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Sadık Yalsızuçanlar tarafından yazılmış ve MEVSİMLER KİTAP yayınevinin 15.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan OKB Günlükleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde OKB Günlükleri indir, OKB Günlükleri oku ve OKB Günlükleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aramak / İrfan Pınarından Öyküler 3 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.