Ar-Ge ve Teknolojiyi Anlamak pdf – Yandex indir

tarafından
22
Ar-Ge ve Teknolojiyi Anlamak pdf – Yandex indir

Ülkemizde teknolojiyle ilgili kişiler ve kuruluşlar konunun önemini sıklıkla dile getirirler, fakat konuyu anlama, algılama ve uygulama konusunda yanlışlar içerisindedirler. Çok büyük miktarda paralar boşa gitmekte, yapılan yatırımlar değere dönüştürülememektedir, elde edilen çıktılar ise çok düşük seviyelerde kalmaktadır. Neden daha yüksek verim elde edilememektedir? Ar‑Ge kültürü neden oluşmamaktadır? Eğitimde Ar‑Ge gerçek manada neden uygulanamamaktadır? Neden teknoloji transferleri çok düşük seviyelerde kalmaktadır? Bu hususlarla ilgili detaylı inceleme, tartışma ve öneriler kitap içerisinde verilmektedir. “Ar‑Ge ve teknoloji transferi nasıl yapılmalı?” konusu detaylıca ele alınmaktadır. Tabii bu konularda sadece bir yol veya metot yoktur, aksine birçok yollar ve yöntemler vardır. Farklı yaklaşımlar ve çözümler elbette mevcuttur. Buradaki amaç genel prensipleri ve metotları belirlemek üzerinedir.
 

Ar-Ge ve Teknolojiyi Anlamak isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Fahrettin Öztürk tarafından yazılmış ve YADE YAYINLARI yayınevinin 27.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hayatın İpuçları 3 / Zor Konuların Yalın Anlatımı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hayatın İpuçları 3 / Zor Konuların Yalın Anlatımı indir, Hayatın İpuçları 3 / Zor Konuların Yalın Anlatımı oku ve Hayatın İpuçları 3 / Zor Konuların Yalın Anlatımı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ar-Ge ve Teknolojiyi Anlamak pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.