Antrenörlükte Duygusal Zeka ve Liderlik pdf – Yandex indir

tarafından
7
Antrenörlükte Duygusal Zeka ve Liderlik pdf – Yandex indir

Bu kitabın yazılma amacı, antrenörlerin performanslarını doğrudan ve dolaylı bir şekilde etkileyeceği düşünülen duygusal zekâ ve liderlik özellikleri kavramlarını detaylıca incelemektir. Çünkü sporcularını duygusal yönden geliştiren, yönlendiren antrenörlerin kendi duygu durumlarını kontrol edip edemediği, farklı durum ve şartlarda liderlik vasıflarını ne derece ortaya koyabildikleri oldukça önemlidir.
 

Antrenörlükte Duygusal Zeka ve Liderlik isimli 114 sayfadan oluşan kitap ; Gökhan Çakır tarafından yazılmış ve EFE AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 20.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ruhumuzda İnat Sonunda Vuslat Metalaşan Futbol Çağında Trabzonspor Taraftarı Olmak pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Ruhumuzda İnat Sonunda Vuslat Metalaşan Futbol Çağında Trabzonspor Taraftarı Olmak indir, Ruhumuzda İnat Sonunda Vuslat Metalaşan Futbol Çağında Trabzonspor Taraftarı Olmak oku ve Ruhumuzda İnat Sonunda Vuslat Metalaşan Futbol Çağında Trabzonspor Taraftarı Olmak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Antrenörlükte Duygusal Zeka ve Liderlik pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.