Anneme Mektuplar pdf – Yandex indir

tarafından
7
Anneme Mektuplar pdf – Yandex indir

‘Anne’ sıradan değil, varlık sebebimizi açıklayan, çok derin anlamlar yüklediğimiz bir sözcük. Bizi var eden kadını tarif ettiğimiz bu sözcüğü, belki de bu yüzden kutsal sayıyoruz. Annelerin gelecek kuşakları Dünya’ya getirecek kızlarıyla olan bağları, hayli sağlam fakat bir o kadar da kırılgandır. Kuşak çatışmaları, yetiştirilme kültürü, toplumsal değerler, ülkenin içinde bulunduğu politik atmosfer… Bu bağın güçlenmesi ya da zayıflamasında öyle çok etken var ki…

Anneme Mektuplar, bir anne ve kızı arasındaki bağı etkileyici bir dille anlatıyor. Hülya Şahin bu eserinde, okura sadece bir anne-kız ilişkisini anlatmıyor. Bir kız çocuğu, bir genç kız, bir devrimci, bir öğretmen ve hepsinden öte bir anne gözüyle, annesiyle olan bağını ona yazdığı mektuplarla bize sunuyor yazar.

Şahin’in ustaca anlatımında, sorgulayanın sorgulanana dönüştüğü, yaşanılan koca bir ömrün yeniden gözden geçirildiği, anne sevgisi kadar sıcak bir öykü yatıyor.
 

Anneme Mektuplar isimli 220 sayfadan oluşan kitap ; Hülya Şahin tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 31.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sefile (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sefile (Karton Kapak) indir, Sefile (Karton Kapak) oku ve Sefile (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Anneme Mektuplar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.