Anılarım Bu Dünyadan Ben de Geçtim pdf – Yandex indir

tarafından
5
Anılarım  Bu Dünyadan Ben de Geçtim pdf – Yandex indir

75 senelik yaşamımda yaşadıklarımı, tanığı olduklarımı abartmadan, olduğundan farklı göstermeden, objektif olarak, hiçbir şeyi gizlemeden anlatmaya çalışacağım. Maksadım ki­şileri veya kurumları karalamak veya rencide etmek değildir. Yaşayıp tanığı olduğum olayları halkımın ve insanlığın bilme­si gerektiğine inanıyorum. Genç nesle örnek ve yol gösterici, eğitken olacağı düşüncesindeyim. Bir halk ozanı gördüklerini, bildiklerini, tanığı olduğu önemli bilgileri saklıyorsa, söyle­miyor anlatmıyorsa, ya manevi cesaretinin olmadığından ya da küçük kişisel çıkarlarına ters düştüğündendir.
Bu kitapta sadece olumsuzlukları değil olumlu gördüğüm şeyleri de yazdım; ne gördüm ne yaşadım nelere tanık olduy­sam yazdım.
 

Anılarım
Bu Dünyadan Ben de Geçtim isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Ozan Çağdaş tarafından yazılmış ve İŞTİRAK YAYINLARI yayınevinin 09.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Filler Çapraz Gider pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Filler Çapraz Gider indir, Filler Çapraz Gider oku ve Filler Çapraz Gider pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Anılarım Bu Dünyadan Ben de Geçtim pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.