Anadolu Destanı (Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
7
Anadolu  Destanı (Ciltli) pdf – Yandex indir

Şerif Yenen seyahat uzmanı, seyahat yazarı, turist rehberi, uluslararası konuşmacı ve turizm filmleri yapımcısıdır. 1989 yılından beri turizmin içindedir. Türkiye üzerine bir Türk tarafından yazılmış ilk gezi rehberi olan İngilizce Turkish Odyssey isimli kitabın da yazarıdır. Bilgi Üniversitesi ile Boğaziçi Üniversitesinde part-time öğretim görevlisi olarak Türkiye’nin Kültürel Mirası, Anadolu Uygarlıkları ve Turist Rehberliği dersleri vermektedir. Yaklaşık 13 yıl, İstanbul Rehberler Odası ile Türkiye Turist Rehberleri Birliğinin başkanlık görevlerini yürütmüştür. Dünya Rehberler Birliği yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Önemli kısmı yurtdışındaki akademik çevrelerde olmak üzere, Türkiye’nin tarihi, kültürü ve turizmi hakkında konferanslar veren Şerif Yenen’in yayınları üniversitelerde ders kitabı olarak okutulmakta ve kaynak eser olarak kullanılmakta, makaleleri ve köşe yazıları uluslararası dergilerde ve ulusal gazetelerde yayımlanmaktadır. 30 yılı aşkın deneyime dayanan Anadolu Destanı, kültürel mirasımızı bölge bölge anlatmaktadır; metne muhteşem fotoğraf kareleri eşlik etmektedir. Şerif Yenen binlerce insana sahada anlatmanın verdiği deneyim ve güvenle mümkün en bütünlüklü, en akıcı Anadolu gezi rehberini bizlere sunmaktadır.
 

Anadolu Destanı (Ciltli) isimli 768 sayfadan oluşan kitap ; Şerif Yenen tarafından yazılmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 01.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dünya Milletlerinin Gözüyle Atatürk pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Dünya Milletlerinin Gözüyle Atatürk indir, Dünya Milletlerinin Gözüyle Atatürk oku ve Dünya Milletlerinin Gözüyle Atatürk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Anadolu Destanı (Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.