Amerikan Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir

Amerikan Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir

Chicago’da sıradan bir anahtar, içinde soyguncuların ve bir turtanın olduğu büyülü sandığın kilidini açar. Boston’da beş büyülü bonbon, kendi yağında kavrulan senatöre, profesöre, küçük bir kıza ve anne babasına en olmadık şeyleri yaptırır. Genç bir kovboy zaman babaya kement atar; Bay Floman’ın vitrinindeki manken canlanır; küçük bir böcek, New Englandlı çiftçiye ve karısına su değil altın pompalayan bir tulumba verir.
 
Amerikan Masalları piyasaya ilk çıktığında, Baum’un hikâye anlatıcı olarak ünü, 1900 senesinde yazdığı Oz Büyücüsü sayesinde çoktan yayılmıştı. Lyman Frank Baum, yeniden anlattığı masallarda da alışık olduğumuz hayatları mizah ve büyüyle harmanlıyor. Bu keyifli derlemedeki on iki masal, modern perilerin, knookların ve rillerin her zaman bizi şaşırttığı Amerika’da geçiyor. Bu masallar yediden yetmişe herkesi büyüleyecek!
 

Amerikan Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 140 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 08.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çok Bi Çocuk (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çok Bi Çocuk (Karton Kapak) indir, Çok Bi Çocuk (Karton Kapak) oku ve Çok Bi Çocuk (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Amerikan Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir - PDF indir