Altın Zincir – Son Saatler (Ciltli) pdf – Yandex indir

Altın Zincir – Son Saatler (Ciltli) pdf – Yandex indir

Altın Zincir – Son Saatler (Ciltli)
 
“Sadakat beni bağlar.”
Çocukluğu seyahatlerle geçen genç Gölge Avcısı Cordelia Carstairs, babasının korkunç bir suçla itham edilmesi üzerine ailenin itibarını geri kazanmak umuduyla abisi ve annesiyle Londra’ya gelir. Burada çocukluk arkadaşı Lucie Herondale ve abisi James Herondale’in çevresine girerek yıllardır uzak kaldığı bir dünyaya adım atar. Ancak bu yeni dünyada da gözü çocukluğundan beri gizli aşkı olan James’ten başkasını görmez. Oysa James büyük bir aşkla başka birine bağlanmıştır. 
Annesi bir an evvel uygun bir adayla evlenmesini dilerken Cordelia gelin olmaktan ziyade kahraman olmanın peşindedir. Bir süredir huzur içindeki Londra’da iblis saldırıları başlamıştır. Üstelik bunlar gün ışığında da ortaya çıkan ve Gölge Avcılarına hiç ummadıkları anlarda saldıran iblislerdir. Ağır yaralananların durumu kritikken Cordelia, James ve diğer arkadaşları bu iblislerin gizemini çözüp onlardan kurtulmak için büyük bir mücadeleye girişirler. Cordelia gönül meselelerini istediği gibi çözemese de çocukluğundan beri yanından ayırmadığı silahı, meşhur kılıç Cortana’yla birlikte girdiği macera onu kahramanlık yoluna taşır. 
“Fantastik gençlik edebiyatının güçlü ismi Cassandra Clare, yeni kuşak Gölge Avcılarını anlattığı bir seriyle dönüyor. Yine aşk, arkadaşlık ve aile ilişkileriyle örülü bu heyecanlı hikâye, yazarı eskiden beri takip eden hayranlarına nostaljik bir tat verirken yeni okurların da bu dünyaya kolayca girmesi için imkân tanıyor.”
Booklist 
 

Altın Zincir – Son Saatler (Ciltli) isimli 576 sayfadan oluşan kitap ; Cassandra Clare tarafından yazılmış ve ARTEMİS YAYINLARI yayınevinin 08.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İçimdeki Uçurum pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İçimdeki Uçurum indir, İçimdeki Uçurum oku ve İçimdeki Uçurum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Altın Zincir – Son Saatler (Ciltli) pdf – Yandex indir - PDF indir