Almanlar Neden Daha İyi Yapıyor: Gelişmiş Bir Ülkeden Notlar pdf – Yandex indir

tarafından
1
Almanlar Neden Daha İyi Yapıyor: Gelişmiş Bir Ülkeden Notlar pdf – Yandex indir

Herkesin aklındaki büyük soru: Almanlar neden daha iyi yapıyor?
 
Önceki yüzyılı iki büyük yenilgi ve hatta bölünmeyle kapatmasına karşın tüm dünyaya örnek teşkil edecek bir hız ve sağlamlıkla kendini yeniden var eden bu “gizemli” ülkenin sırrı ne olabilir? Omuzlarında geçmişin büyük yükleriyle bu yaralı toplum tüm dünyada yükselen salgın, iklim krizi ve savaş gibi muazzam tehlikeler karşısında ne hissediyor ve çözümü nerede arıyor?
 
Almanlar Neden Daha İyi Yapıyor çokkültürlü yapısı, umut vadeden start-upları, şaşkınlık yaratan iş etiği ve kendine has çözümler üretme kapasitesiyle yirminci yüzyılın en çalkantılı ülkelerinden Almanya’yı objektif, samimi ve adil bir değerlendirmeden geçiriyor.
 
İngiliz gazeteci ve araştırmacı John Kampfner Avrupa’nın kalbindeki bu başarılı ülkede herkesin merak ettiği cevapların peşine düşüyor. Yaşamakta olduğumuz bu milliyetçilik, aydınlanma karşıtlığı ve korku çağında Almanya’nın dünyaya kazandırabileceği daha neler olabileceğini öğrenmeye çalışıyor.
 
“Düşünceli, derinlemesine ve kusursuz bir tarafsızlıkla hazırlanmış bir kitap.” The Times
 

Almanlar Neden Daha İyi Yapıyor: Gelişmiş Bir Ülkeden Notlar isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; John Kampfner tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 09.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İttihat ve Terakki Cemiyeti pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İttihat ve Terakki Cemiyeti indir, İttihat ve Terakki Cemiyeti oku ve İttihat ve Terakki Cemiyeti pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Almanlar Neden Daha İyi Yapıyor: Gelişmiş Bir Ülkeden Notlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.