Almanca-Türkçe Sözlük ve İngilizce-Türkçe Sözlük (2 Kitap Set Biala Kapak) pdf – Yandex indir

tarafından
7
Almanca-Türkçe Sözlük ve İngilizce-Türkçe Sözlük (2 Kitap Set Biala Kapak) pdf – Yandex indir

Almanca-Türkçe Sözlük
Elinizde tuttuğunuz bu sözlük Almancada günlük hayatta en çok kullanılan sözcükler seçilerek hazırlanmıştır.
Kelimelerin gerçek anlamlarının yanında mecaz kullanımlara da yer verilmiştir.
Sözcüklerin türleri ile ilgili kısaltmalar da o kelimenin hemen yanında verilmiştir.
30.000’e yakın kelimenin bulunduğu bu sözlük Almanca ile ilgilenen herkes için konuşma kolaylığı sağlayacak güvenilir bir kaynaktır.
 
İngilizce-Türkçe Sözlük Örnek Cümleli
Birçok ülkede ana dil olarak kabul edilen İngilizce ülkemizde de küçük yaşlardan itibaren öğretilmeye başlanmıştır. Büyük küçük herkes için vazgeçilmez olacak bu kaynakta İngilizce kelimelerin anlamlarının yanı sıra onlarla ilgili örnek cümleler de verilmiştir. İngilizce konuşulduğu bölgeye göre telaffuz dilbilgisi ve kelime bakımından farklılıklar göstermektedir. Bu sözlükte İngilizcenin en yaygın ve güncel kullanımları göz önünde bulundurulmuş telaffuz bilgilerinde de İngiliz İngilizcesi esas alınmıştır. İngilizceye yeni başlayanlar için pratik ve vazgeçilmez olan bu kitap dile hakim olanlar için de yardımcı bir telaffuz kaynağı olacaktır.
 

Almanca-Türkçe Sözlük ve İngilizce-Türkçe Sözlük (2 Kitap Set Biala Kapak) isimli 782 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve EMA KİTAP yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Almanca-Türkçe Sözlük ve İngilizce-Türkçe Sözlük (2 Kitap Set Biala Kapak) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.