Algı İnşasında Sosyal Medyanın Gücü pdf – Yandex indir

tarafından
9
Algı İnşasında Sosyal Medyanın Gücü pdf – Yandex indir

Yeni iletişim teknolojilerinin gelişimi ve sosyal medya platformlarının ortaya çıkışıyla beraber bireyler, toplumsal yaşamın her alanında seslerini daha gür ve özgürce duyurabilme olanağına sahip olmuşlardır. Bu yeni model ve özgürlük ortamı, bireylere-organizasyonlara sosyal medya aracılığı ile kamuoyu algısını yönlendirebilme fırsatını da vermiştir. Sosyal medya platformları, gerek bilgi akışının tazeliği ve hızı, gerekse karşılıklı etkileşim temelinde bir yapıya sahip oluşları açısından çok avantajlı platformlardır. Bu yapıya bir de az maliyetli olma durumları eklenince, sosyal, kültürel yaşamdan, siyaset ve iş yaşamına kadar geniş bir yelpazede, kullanım oranlarının arttığı görülmektedir.
Sosyal medya platformlarının en önemli özelliklerinden biri de kamuoyu oluşturma ve kamuoyu algısını değiştirme gücüdür. Sosyal medyanın kamuoyu üzerinde bıraktığı etki ve kitleleri harekete geçirme gücü, kitabımızda örneklerini verdiğimiz birçok örnek olayda tecrübe edilmiştir.
 

Algı İnşasında Sosyal Medyanın Gücü isimli 90 sayfadan oluşan kitap ; Hakan Alp tarafından yazılmış ve KRİTER BASIM YAYIN DAĞITIM yayınevinin 19.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Algı İnşasında Sosyal Medyanın Gücü pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.