Alexander ve Oyuncak Fare pdf – Yandex indir

Alexander ve Oyuncak Fare pdf – Yandex indir

Lionni yine bir çeşit sihir yapıyor, büyüleniyoruz. Tıpkı öykümüzdeki tatlı kertenkele gibi rengârenk sihirleri… Caldecott Onur Ödülü sahibi bu sevecen kitap bir olmaya, karşımızdakini anlamaya, iyilikle yeşermeye en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde taptaze çiçek demetleri uzatıyor hepimize. Biz de kabul ettik ve soruyoruz: Sevdikleriniz için nelerden vazgeçerdiniz?

Fare Alexander çok mutsuz. Neden mi? Onu görünce herkes çığlığı basıyor, kaçıyor da ondan. Böyle olunca sevgisiz kalıyor minik faremiz, hep üzgün. Derken başka bir fareyle karşılaşıyor. Bu bir oyuncak fare… Herkes onu çok seviyor. Peki, Alexander da bir oyuncak fare olsa böylesine sevilir mi?
 
 

Alexander ve Oyuncak Fare isimli 32 sayfadan oluşan kitap ; Leo Lionni tarafından yazılmış ve ELMA YAYINEVİ yayınevinin 12.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ne Uykuda Ne Suda Not in Sleep Nor in Water pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Ne Uykuda Ne Suda Not in Sleep Nor in Water indir, Ne Uykuda Ne Suda Not in Sleep Nor in Water oku ve Ne Uykuda Ne Suda Not in Sleep Nor in Water pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Alexander ve Oyuncak Fare pdf – Yandex indir - PDF indir