Alex / Benim Futbol Kahramanım pdf – Yandex indir

tarafından
10
Alex / Benim Futbol Kahramanım pdf – Yandex indir

POSTER, FUTBOLCU KARTI VE AYRAÇ HEDİYELİ!
#19
FENERBAHÇE’NİN GÖZ BEBEĞİ: ALEX DE SOUZA
Sizin hiç heykeliniz yapıldı mı? Onun yapıldı!
Alex de Souza, futbolun büyülü dünyasına adını altın harflerle yazdıran bir efsanedir. Olağanüstü yetenekleriyle dünyayı kendine hayran bırakmıştır. Topa bakmadan pas verebilme yeteneğiyle o âdeta bir sihirbaz…
Futbol sahalarındaki muhteşem başarılarıyla Alex, sadece bir futbolcu olarak değil, bir destanın başkahramanı olarak tarihe geçmiştir!
Alex de Souza, sonsuz bir ilham kaynağıdır. Hem futbol yetenekleriyle hem de insanlara duyduğu sevgiyle parlayan bir yıldızdır. Ayrıca harika karakteri ve Fenerbahçe sevgisiyle Fenerbahçelilerin her daim göz bebeği olarak kalacaktır.
BENİM FUTBOL KAHRAMANIM SERİSİ HEM EBEVEYNLER HEM DE ÇOCUKLARLA BÜYÜK GOLLER ATIYOR!
Benim Futbol Kahramanım serisiyle, dünyaca ünlü futbolcuların büyük zaferlerle dolu başarı hikâyelerini çocuğunuzla beraber okuyacaksınız. En önemlisi, futbol kahramanının hayatının derinliklerine dalarken çocuğunuz, okuduğunu anlama becerilerini geliştirecek. Okuma becerisi kazandırmanın en iyi yolu, ona elinden bırakamayacağı kitaplar vermektir.
 

Alex / Benim Futbol Kahramanım isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Rob Green tarafından yazılmış ve DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 10.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Alex / Benim Futbol Kahramanım pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.