Akıldan Kalbe Esintiler pdf – Yandex indir

Akıldan Kalbe Esintiler pdf – Yandex indir

Düşüncenin önüne konulan her engel, din karşıtı bir beyandır. Düşünmeyi engelleyen her olgu, çevre cehaletin temelidir. Tarih boyunca cehaleti zirvede tutmak, bilimi ve sanatı yozlaştırmak, putperestlerin geleneksel tutum ve uygulamalarıdır. İnsanların fikir ve düşüncelerini aşındıran her akım “şeytanın” fitnesidir.

Tarihsel metinler dikkatle incelendiğinde toplumların bugün olduğu gibi “sürü psikolojisi” ile kolayca yönetilebilmesi için belirli bir tutarlılığa getirilmek istendiği görülmektedir! Bu kıvama getirilen insanlar artık birbirlerinin haklarını ihlal ettikleri, evlerine ve şahsiyetlerine tecavüz ettikleri, insanları öldürdükleri normalleştirilmiş bir robotik faaliyete dönüşüyor.

Haksızlıklar, hukuksuzluklar bu işi organize edenlerin kirli emellerine hizmet ediyor. Rütbelerine ve mevkilerine güvenerek, toplumun -bir arena gibi- çözülüşünü zevkle seyrederler ama aslında kendi saltanatları altında dinamit diktiklerinin farkına varmazlar.
 

Akıldan Kalbe Esintiler isimli 92 sayfadan oluşan kitap ; Muhammed Işık tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 06.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Akıldan Kalbe Esintiler pdf – Yandex indir - PDF indir