Aileni ve Neslini Koru Sapkınlığa ‘Dur’ De! pdf – Yandex indir

tarafından
15
Aileni ve Neslini Koru  Sapkınlığa ‘Dur’ De! pdf – Yandex indir

Medeniyet adına Batı’nın ilmine değil de, kokuşmuş yaşam tarzına özendiğimiz günden beridir kendi güzelliklerimizi, kıyamete kadar bizi kaim kılacak çağlar üstü kadim öğretilerimizi birer birer yitirdik. Zararın neresinden dönersek kârdır demiş atalar. Yeter ki zararda olduğumuzu, kılavuzu yanlış yerde aradığımızı artık anlayalım. Özümüze, tarihimize, kültürümüze, değerlerimize sahip çıkalım.
 
Müslüman Türk Milletinin kılavuzu destanlarla dolu kendi özgün tarihidir! Kıyamete kadar bize yetecek muhtevaya, öğütlere, örneklere, derslere sahip tarihimize, medeniyetimize, kültürümüze, değerler örüntümüze sarıldığımızda, sahip çıktığımızda, ağyarı değil kendi ecdadımızı örnek aldığımızda maddi-manevi hiçbir saldırı bizi yıkamayacak, yıldıramayacak ve cemiyet hayatımızı bozamayacaktır biiznillah.
 
Aile yapısını, nesillerini ve toplumsal ahlakı koruyamayan bir devlet, geleceğini ateşe atmıştır. Bu bağlamda ailemizi ve nesillerimizi korumak için küresel emperyalistlerin güdümündeki LGBT örgütünün tüm propaganda faaliyetleri ülkemizde yasaklanmalı, dernekleri ivedilikle kapatılmalıdır.
 

Aileni ve Neslini Koru Sapkınlığa ‘Dur’ De! isimli 334 sayfadan oluşan kitap ; Kürşat Mican tarafından yazılmış ve PEON KİTAP yayınevinin 07.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Aileni ve Neslini Koru Sapkınlığa ‘Dur’ De! pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.