Adli Hakimlik Sınavına Hazırlık Tamamı Karekod Çözümlü 4 Deneme pdf – Yandex indir

tarafından
3
Adli Hakimlik Sınavına Hazırlık Tamamı Karekod Çözümlü 4 Deneme pdf – Yandex indir

Çalışmamız güncel sınav müfredatına uygun ‘’Genel Yetenek – Genel Kültür (30 soru) ve Alan Bilgisi (70 soru) ’’ olmak üzere toplam 100 soruluk 4 denemeden oluşuyor.
Denemelerde; karışık şekilde ’’Kolay, Orta, Zor’’ seviyelerde ÖSYM’nin yeni nesil soru tarzına uygun sorular bulunuyor.

’’Kolay’’ seviyedeki sorularla, bilgi eksiklerinizi tamamlamak için konularla ilgili bilinmesi gereken hususları ortaya koyan temel soru ve cevaplara aşina olun istedik.
’’Orta’’ seviyedeki sorularla, sınavla hemen hemen aynı zorlukta olan karşınıza çıkabilecek soruları görmenizi hedefledik.

’’Zor’’ seviyedeki sorularla, sınavda her yıl karşınıza gelmese bile çıkması muhtemel, kaçırmamanız adına biraz daha fazla bilgi, analiz ve sentez gerektiren soruları bir araya getirdik.

Ayrıca sorularda ve soruların çözümlerinde ÖSYM’nin sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş, bilgi kirliliği oluşturmamak adına daha önce ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır.
 

Adli Hakimlik Sınavına Hazırlık Tamamı Karekod Çözümlü 4 Deneme isimli 82 sayfadan oluşan kitap ; Safa Sazak tarafından yazılmış ve TEMSİL KİTAP yayınevinin 09.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Adli Hakimlik Sınavına Hazırlık Tamamı Karekod Çözümlü 4 Deneme pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.