Açık ve Uzaktan Öğrenmenin Dijital Dönüşüm Boyutu pdf – Yandex indir

tarafından
14
Açık ve Uzaktan Öğrenmenin Dijital Dönüşüm Boyutu pdf – Yandex indir

Dijital dünya insan hayatına gün geçtikçe daha çok girmektedir. İnsanların alışverişten bankacılık işlemlerine, iletişimden teknoloji kullanımına kadar günlük rutin işlerini değiştirmekten, öğrenme deneyimlerini etkilemeye kadar bir dönüşümü beraberinde getirmektedir. Bu anlamda, açık ve uzaktan öğrenmede de bir dijital dönüşüm boyutu ortaya çıkmaktadır.
 
Bu kitapta açık ve uzaktan öğrenmedeki dijital dönüşüm boyutu farklı açılardan incelenerek açıklanmıştır. Dijital dönüşüm sadece teknolojik açıdan değil, insanın öğrenme hayatına kattıklarıyla da ele alınmıştır. Bu sayede dijital dünyanın ve enformasyon çağının içinde olan bireylerin çevrelerini ören değişimleri ve yenilikleri daha iyi anlamaları amaçlanmıştır.
 
Dijital dönüşüm belli bir süre devam edip sonrasında bitecek bir kavram olarak görülmemelidir. Dijitalleşmenin en derinlerinde yer alan versiyonlar halinde ilerlemenin dijital dönüşüm açısından da geçerli olduğu unutulmamalıdır. Açık ve uzaktan öğrenmede de dijital dönüşüm uzun süreler boyunca devam edecek bir kavram olup bireylerin öğrenme deneyimlerini etkilemeye devam edecektir.
 

Açık ve Uzaktan Öğrenmenin Dijital Dönüşüm Boyutu isimli 504 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK yayınevinin 27.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Açık ve Uzaktan Öğrenmenin Dijital Dönüşüm Boyutu pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.