Aboubakar / Benim Futbol Kahramanım pdf – Yandex indir

tarafından
4
Aboubakar / Benim Futbol Kahramanım pdf – Yandex indir

POSTER, FUTBOLCU KARTI VE AYRAÇ HEDİYELİ!
#3
BEŞİKTAŞ’IN KARA KARTALI: VINCENT ABOUBAKAR
Aboubakar; başarılarıyla futbolun büyülü dünyasına adını altın harflerle yazdırmış, zaferlerle dolu destansı kariyeriyle özellikle Beşiktaş’ın ve Kamerun Millî Takımı’nın efsaneleri arasında yerini şimdiden almıştır. Yetenekleri ve azmiyle kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiş, attığı muhteşem gollerle her zaman aranan forvet olarak takımının başarılarında başrol oynamıştır. Klas bir golcü, hırslı bir futbolcu olması onu taraftarların sevgilisi hâline getirmiştir.
Taraftarla bütünleşen bir golcü olması nedeniyle Beşiktaş taraftar grubu Çarşı’nın en sevdiği futbolcular arasında yerini almıştır. Bu başarıları büyük Beşiktaş takımının tarihinde de unutulmaz bir iz bırakmıştır. Futbolun heyecanını ve tutkusunu en iyi şekilde bir idol olarak temsil eden Aboubakar; karakteri, alçak gönüllülüğü, yardımseverliği ve milletine olan sadakatiyle futbolun sadece bir spor değil, aynı zamanda insanları birbirine bağlayan bir değer olduğunu da kanıtlamıştır.
Aboubakar oynadığı futbolla, hem Kamerun halkının ve Çarşı grubunun gururu hem de futbol dünyasının önemli golcülerindendir.
BENİM FUTBOL KAHRAMANIM SERİSİ HEM EBEVEYNLER HEM DE ÇOCUKLARLA BÜYÜK GOLLER ATIYOR!
Benim Futbol Kahramanım serisiyle, dünyaca ünlü futbolcuların büyük zaferlerle dolu başarı hikâyelerini çocuğunuzla beraber okuyacaksınız. En önemlisi, futbol kahramanının hayatının derinliklerine dalarken çocuğunuz, okuduğunu anlama becerilerini geliştirecek. Okuma becerisi kazandırmanın en iyi yolu, ona elinden bırakamayacağı kitaplar vermektir.
 

Aboubakar / Benim Futbol Kahramanım isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Rob Green tarafından yazılmış ve DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 04.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Aboubakar / Benim Futbol Kahramanım pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.