Abkant Yıllar pdf – Yandex indir

tarafından
7
Abkant Yıllar pdf – Yandex indir

20.02.1986 Artvin/Şavşat doğumluyum, Kocaeli’nin Körfez ilçesinde ikamet etmekteyim. İyileşmiş durumdayım, fakat toplum karşısında konuşmakta pek iyi değilim. Bu kitabı yazmak isteme nedenim bazı yaşadıklarımın unutulmaması. Gittikçe unutkanlık içinde olduğumuz hayatta yaşadığım sancıların aynı sancıları çekmiş ve çekmekte olan insanlara olabildiğince örnek olması ve söyleyemediklerimi dile getirme isteğimdir. Kitap aile, okul ve hastalık süreci içindeki gelgitleri ve bu süreçte yaşanılan olayları, üniversite okumak için gidip sonra hasta oluşumu ve bir türlü iyileşememi, ailemden, kendimden ve çevremden kaybettiklerimi anlatmaktadır. Bunun yanında sabrın ve gerçek dostluğun ne olduğunu belirtmektedir.
 

Abkant Yıllar isimli 134 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Şahin tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ölümün Yok Hali pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Ölümün Yok Hali indir, Ölümün Yok Hali oku ve Ölümün Yok Hali pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Abkant Yıllar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.