80/20 Satış Pazarlama Pareto Yeniden Yazıldı pdf – Yandex indir

tarafından
1
80/20 Satış Pazarlama  Pareto Yeniden Yazıldı pdf – Yandex indir

Şimdi Perry’nin size göstereceği gibi, eğer Kuralı gerçekten onun açıklayacağı şekilde anlar ve kullanırsanız sizin ve firmanızın önünde herhangi bir engel kalmayacaktır. Bu kitabı sevmenin üçüncü nedeni, açık uçlu ve deneysel olması. Zihninizi açmanızı ve asla yapmadığınız şeyleri yapmanızı ve zaten yaptığınız şeyi ise tamamen yeni boyutlarda yapmanın yollarını düşünmenizi sağlayacak.
 
Yani bu kadar benim için yeterli. Şimdi kitabı okuyarak devam edin. Perry’nin coşkusu bulaşıcıdır ve umarım ondan büyük bir doz alırsınız! Emin olduğum tek şey var, bu kitabı açık bir zihinle okuyup beyninizi kitaptaki en güçlü noktaları düşünmek için birazcık kullanırsanız, işinizi ve hayatınızı gerçekten değiştirebilirsiniz.
 
—Richard Koch
Cape Town
 
Richard’ın yeni kitabı The 80/20 Manager yakın zamanda yayımlandı. Yöneticilerin iş hayatlarını ve elde ettikleri sonuçları olağanüstü çabaya gerek kalmadan dönüştürebilecekleri 10 yolu anlatıyor.
 

80/20 Satış Pazarlama Pareto Yeniden Yazıldı isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Perry Marshall tarafından yazılmış ve CERES YAYINLARI yayınevinin 11.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

80/20 Satış Pazarlama Pareto Yeniden Yazıldı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.