5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası pdf – Yandex indir

tarafından
13
5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası  pdf – Yandex indir

Siz değerli öğrencilerimizin öğrenim sürecine destek olmak amacıyla bu projeyi geliştirdik ve sizlere “Özet Bilgili Tüm Dersler Soru Bankası” kitaplarını hazırladık.
Kitabımızda yer alan bütün sorular müfredata uygun olarak özenle hazırlandı. “Özet Bilgi” kısımlarında ünite kazanımları hap bilgi şeklinde anlatıldı ve ardından sayfada bu anlatılan konu ile ilgili test soruları soruldu.
Buradaki amaç, öğrenciye eksik olan bilgisini “Özet Bilgi” kısımları ile birlikte ilgili testler yardımıyla konuyu öğretmektir. Bir ünitenin tüm kazanımlarını ve anlatılması gereken bilgilerini bu bölümde verdik. Testler, bütün bilgi birikiminizi, analitik düşünme yeteneğiniz ile birleştirerek çözebileceğiniz sorulardan oluşmaktadır.
Konunun mantığının anlaşılması için hazırlanmış olan testlerin geneli bilgi sorularından bir kısmı da ölçme değerlendirme sorularından oluşmaktadır.
LGS sınavında çıkan yeni nesil test mantığı baz alınarak ünite kazanımları dahilinde, mantık ve muhakemeyi ölçen yeni nesil sorulara yer verdik.
 

5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve 4 ELEMENT YAYINLARI yayınevinin 23.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

5. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.