21. Yüzyılda Okuryazarlık ve İletişim pdf – Yandex indir

tarafından
11
21. Yüzyılda Okuryazarlık ve İletişim pdf – Yandex indir

İçinde yaşadığımız yüzyılda bilgi dikkat çekici bir hızla dijital mecralarda dolaşırken, okuryazarlık sadece kelimeleri anlama yeteneğini aşan bir kavram haline geldi. Her gün yeni bir sosyal medya platformu, çarpıcı bir haber başlığı, politik söylem veya görsel dolu bir reklamla karşılaşıyoruz. Peki, bu bilgi çağında gerçekten okuryazar mıyız?
 
21. Yüzyılda Okuryazarlık ve İletişim adlı bu eser, her türden okuryazarlığın nasıl şekillendiğini ve geliştiğini anlamak için önemli bir kılavuz niteliğinde. Sadece harf ve kelimeler değil, aynı zamanda görseller, sesler ve kodlar arasındaki anlamları çözmek için gerekli becerileri de geliştirmeyi amaçlayan bu kapsamlı eser, daha bilinçli, eleştirel ve geniş perspektifli bir okuyucu olmanız için gereken araçları sunuyor.
 
Bu kitap, size okumanın sadece bir eylem değil, aynı zamanda dünyayı anlama ve değiştirme gücü olduğunu hatırlatıyor. Gerçekleri keşfetmek adına sizde okuryazarlığın sınırlarını zorlayın ve görsel harflerin ötesini görün.
 

21. Yüzyılda Okuryazarlık ve İletişim isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Betül Aydın Varol tarafından yazılmış ve LİTERATÜRK ACADEMİA yayınevinin 04.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

21. Yüzyılda Okuryazarlık ve İletişim pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.