2024 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Ortaöğretim Ezberbozan Soru Bankası pdf – Yandex indir

tarafından
3
2024 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Ortaöğretim Ezberbozan Soru Bankası pdf – Yandex indir

Hibrit kitaplarda kullanıcılar;

. Kitabın dijital formatına erişim sağlayabilir.
. Testleri çözebilir.
. Video çözümleri izleyebilir.
Hibrit kitapta yer alan tüm sorular, uzman eğitmen kadrosu tarafından tek tek etiketlendirilmiştir. Yapay zekâ arti ile bu etiketler devamlı olarak haberleşmektedir ve hangi materyalin hangi öğrenme faaliyetinin temel yapıtaşı içerisinde yer alması gerektiği tespit edilmektedir.

Kullanıcılar testleri “Hibrit Kitap” üzerinden çözerek öğrenme durumlarını takip edebilmektedir.

Hibrit kitaba erişim 2024 sınav  tarihinde sona erecektir.

Bu kitap, Genel Yetenek – Genel Kültür Kamu Personel Seçme Sınavlarının tüm yıllara göre analiz edilmesiyle hazırlanmıştır. Kitapta bu analiz sonuçlarına göre adayların sınavın kapsamında yer alan tüm soru türlerine hâkim olup bu soruları rahatlıkla çözecek seviyeye ulaşması hedeflenmiştir. Sınavda başarılı olabilmek için yeterli bilgi düzeyinin yanı sıra çok sayıda soruyu anlayarak ve hızlı bir şekilde cevaplamak gerekmektedir. Bu kitabın temel amacı, adayın her tür soruyu uygun sürede ve en hızlı biçimde çözmesini sağlamaktır.

Ayrıca Arti-Yapay Zekâ teknolojisini kullanarak çalışmalarınızda teknolojinin avantajlarından faydalanabileceksiniz.
 
Soru Sayısı: 3245 Soru
 
 

2024 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Ortaöğretim Ezberbozan Soru Bankası isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK-SINAV KİTAPLARI yayınevinin 15.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

2024 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Ortaöğretim Ezberbozan Soru Bankası pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.