2024 E-KPSS Konu Anlatımlı pdf – Yandex indir

tarafından
3
2024 E-KPSS Konu Anlatımlı pdf – Yandex indir

Değerli Okuyucularımız,
Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı, geleceğin kamu personelinin belirlenmesinde son aşamadır ve öğrenim hayatınız boyunca verdiğiniz emeğin sonucu meslek hayatınıza adım atmanızla nihai başarıya dönüşecektir.
Bu süreçteki emek ve çabanız, programlı bir çalışma ile sizi hedefinize doğru yöneltecek ve öne geçirecektir. Böylesi bir süreçte programlı bir çalışmaya kaynaklık edecek olan, deneyimli bir yazar ekibi tarafından özenle oluşturulmuş, geniş kapsamlı yayınlar olacaktır.
Pegem Akademi yazar ekibinin öncelikli amacı, tam da bu kaynağı sizlere sunmak olmuş ve sonucunda sizleri başarıda öne taşıyacak bu kapsamlı konu anlatımlı kitap ortaya çıkmıştır.
Sınavda başarılı olabilmek için müfredatta mevcut olan konularda yeterli bilgi düzeyine sahip olmak ve yeterince örnek soru ile bu bilgiyi pekiştirmek gerekmektedir. Bu kitabın temel amacı, adayın sınav kapsamındaki her konuya hâkimiyetini sağlamak ve böylece karşılaşacağı soru tiplerini rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelmesini mümkün kılmaktır.
 

2024 E-KPSS Konu Anlatımlı isimli 608 sayfadan oluşan kitap ; Komisyon tarafından yazılmış ve PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK yayınevinin 26.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

2024 E-KPSS Konu Anlatımlı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.