2023 ALES Tamamı Çözümlü Soru Bankası ve Çözümlü Tarama Testleri pdf – Yandex indir

tarafından
51
2023 ALES Tamamı Çözümlü Soru Bankası ve Çözümlü Tarama Testleri pdf – Yandex indir

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı (ALES) ülkemizde lisansüstü eğitim görmek isteyenler, üniversitelerde akademik kadrolarda görev almak isteyenler ve bazı kurum ve kuruluşlarda görev almak isteyenler için belirleyici bir sınav olma özelliğini kazanmıştır. ALES bir tür hız sınavıdır. Adayların bazı zekâ alanlarını verilen sınırlı bir süre içerisinde işleterek en uygun ve hızlı kararı verme yeteneğini ölçer. Bu kitap adayların Akademik Lisansüstü Eğitim Sınavı’na hazırlık sürecini uygun soru tarzları üzerinde çözümleme yaparak etkili ve verimli biçimde değerlendirmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Kitap içeriği tamamı çözümlü olarak sözel ve sayısal bölüm olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.
 

2023 ALES Tamamı Çözümlü Soru Bankası ve Çözümlü Tarama Testleri isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve YARGI YAYINEVİ yayınevinin 26.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Fen Kurdu 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Fen Kurdu 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası indir, Fen Kurdu 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası oku ve Fen Kurdu 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

2023 ALES Tamamı Çözümlü Soru Bankası ve Çözümlü Tarama Testleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.