17. İstanbul Bienali – Rehber pdf – Yandex indir

tarafından
21
17. İstanbul Bienali – Rehber pdf – Yandex indir

17 Eylül ile 20 Kasım 2022 tarihleri arasında düzenlenen 17. İstanbul Bienali’nde ziyaretçilere eşlik etmesi için hazırlanan bu rehber kitabı, İstanbul’un dört farklı bölgesindeki 12 mekâna yayılan bienal sergilerinde yer alan 50’yi aşkın projeyi tanıtıyor. Harita ve kat planları sayesinde sergileri kolayca dolaşabilmek, dolaşırken işlerle ilgili bilgi edinmek ve bienalin diğer programlarını incelemek için pratik yönlendirmeler sunan rehber, rahatlıkla taşınabilmesi için cep boyutlarında tasarlandı. Rehberin tasarımı Emre Çıkınoğlu’na ait.
 
Yayıma Hazırlayan: Erdem İlgi Akter
Proje Metinleri: Erdem İlgi Akter, David Teh, Soh Kay Min, Nepal Picture Library
Mekân Metinleri: Elif Kamışlı, David Teh
Film Programı Metinleri: Soh Kay Min, David Teh
Çeviri: Nermin Saatçioğlu, Münevver Çelik, Emrah Irzık, Can Koçak
Tasarım ve Sanat Yönetimi: Emre Çıkınoğlu
Tasarım Asistanı: Hatice Çavdar
 

17. İstanbul Bienali – Rehber isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve İKSV yayınevinin 23.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ağır ve Standart Dışı Yüklerin Taşınması-Proje Taşımacılığı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Ağır ve Standart Dışı Yüklerin Taşınması-Proje Taşımacılığı indir, Ağır ve Standart Dışı Yüklerin Taşınması-Proje Taşımacılığı oku ve Ağır ve Standart Dışı Yüklerin Taşınması-Proje Taşımacılığı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

17. İstanbul Bienali – Rehber pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.