12 Yıllık Esaret pdf – Yandex indir

tarafından
13
12 Yıllık Esaret pdf – Yandex indir

Hayatını özgür bir adam olarak yaşayan Solomon Northup günün birinde tuzağa düşürülür ve uyandığı sabaha bir köle olarak başlar. O günden sonra 12 yıl boyunca yaşamını köle olarak sürdürür. 12 Yıllık Esaret, Solomon Northup’ın özgürlüğüne tekrar kavuşacağı güne duyduğu inancın ve gösterdiği azmin kurtuluş için ne kadar anlamlı olduğunu gösteren gerçek bir hikâyeyi anlatıyor. 
Solomon Northup’ın kaleme aldığı otobiyografik eser 12 Yıllık Esaret, filme çekildikten sonra Oscar Ödülü almış ve kült hikâyeler arasına adını yazdırmıştır. Türkçeye Ayşe Çevik tarafından çevrilen bu eser yepyeni bir ifadeyle okurunun karşısında!
 
 

12 Yıllık Esaret isimli 237 sayfadan oluşan kitap ; Solomon Northup tarafından yazılmış ve SALTOKUR yayınevinin 29.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hırsızların Dansı Seti (Karton Kapak) (2 Kitap) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hırsızların Dansı Seti (Karton Kapak) (2 Kitap) indir, Hırsızların Dansı Seti (Karton Kapak) (2 Kitap) oku ve Hırsızların Dansı Seti (Karton Kapak) (2 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

12 Yıllık Esaret pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.