10 Doğruluk 1 Cesaret (Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
11
10 Doğruluk 1 Cesaret (Ciltli) pdf – Yandex indir

Bırak ailen senin için mucizeler yaratsın
 
Olivia, derslerin bittiği ama mezuniyetin henüz gerçekleşmediği parti haftasını iple çekiyordu. Her gün birbirinden ilginç temalı etkinliklere katılacak ve üniversite planlarına dalmadan önce gönlünce eğlenecekti.
 
Ama küçük bir aksilik mezuniyetini tehlikeye atınca bir anda dünyası altüst oldu. Telefonundan konumunu takip eden annesi ya da fazla meraklı geniş ailesi fark etmeden işleri yoluna koymak için sadece bir haftası vardı. Kasabada gerçekleşen golf turnuvasında gönüllü olmak her şeyi çözecekti ama Olivia’nın, arkadaşlarının partileri yerine golf sahasında olduğunu gizlemek için Efsane Dörtlü’nün güçlerini birleştirmesi gerekiyordu.
 
Son derece yasaklı bir oğlan ikide bir karşısına çıkıp aklını karıştırsa da Olivia hedefe odaklanmıştı! Bir takvimi ve bir planı vardı! Hiçbir şeyin ters gitmesi mümkün değildi… değil mi?
 
“Tam da kendinizi hikâyeye kaptıracağınız türden bir kitap.” —School Library Journal
 
“Bu yanlışlıklar dram/komedisi müthiş bir mizahla dolu. Elston o sımsıcak, kalabalık aile curcunasını çok güzel anlatıyor ve kuzenler arasında insanın içini ısıtan bir arkadaşlık yaratıyor… Büyüleyici.” —Kirkus
 

10 Doğruluk 1 Cesaret (Ciltli) isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Ashley Elston tarafından yazılmış ve YABANCI YAYINLARI yayınevinin 06.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hıyarname pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hıyarname indir, Hıyarname oku ve Hıyarname pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

10 Doğruluk 1 Cesaret (Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.